Sonraki Mimarlık Ltd olarak projelerinize;

  • Kullanışlı ve verimli tasarım hizmeti

  • Doğru ve yüksek kalitede malzeme temini

  • Planlı ve disiplinli proje uygulama destekleri veririz.

Tasarım ve planlamayı; insan ve doğaya karşı sorumluluklarımız çerçevesinde,etik süzgeçten geçirerek yaparız.

Projelerimizi tasarlarken,  kullanıcıların temel taleplerini karşılayacak ve sorunlarını giderecek nitelikte; farklı iç mekan ihtiyaç senaryolarına göre oluştururuz. Mekansal ihtiyaçları, çalışma ve yaşamsal verimliliği artıracak bir birliktelikte değerlendiririz. Estetik değerleri , fonksiyonellik , kullanışlılık , uzun ömürlülük ve kişi konforunu bir bütün olarak ele alırız.

 

Kullandığımız malzemeleri; cins, doku , kalite ve yapısal özellik olarak,mekanın konumsal özellikleri ve yapı gereksinimlerine bağlı olarak seçeriz. Türkiye ve Dünya üzerindeki malzeme gelişmelerini sizler için yakından takip edip, en güncel ve fiyat/kalite dengesi yüksek malzemeleri kullanırız. 

Yaşam alanları, daire, rezidans, villa, ofis, klinik , hastane, muayenehanelaboratuarlar ve fabrikalar için istenildiğinde yalnızca iç mimari tasarım projesi, planlama ve danışmaklık hizmetleri verdiğimiz gibi; projede yönetimi olarak adlandırdığımız ve projenin iç yapı uygulamaları olarak tanımlayabileceğimiz , yapılacak tüm tadilat, inşaat, konstrüksiyon, mekanik uygulama (havalandırma, iklimlendirme vb.) dekorasyon , hizmet/ürün satınalması , eski mekandan yeni mekana ofis malzemeleri ,mobilyalar, cihaz ve makinelerin taşınması vb çalışmaları da kapsayan A'dan Z'ye tüm projenin anahtar teslim yönetilmesini üstlenebiliriz.  

Projeniz için kolları sıvamadan önce ücretsiz bir ön keşif görüşmesi ve bilgilendirme gerçekleştiririz. Yapılabilecekleri ve bütçesel görüşmeleri gerçekleştirdikten sonra planlamayı ve zamanlamayı sizlere sunar, bir sonraki aşama olan kontrat aşamasına geçeriz.  

Yaptığımız uygulama ve tadilatlarda üretim, inşaat ve montaj işlerini bilimsel ve teknik doğruların çizdiği yüksek mühendislik standardında çözümleriz. Ve tüm bunları çok kısa sürede, özgün bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizi mutlu ederiz. 

Şimdiki ve sonraki projelerinizde sizleri tanımak isteriz. 

Çalışma yöntemimiz ve fiyatlamalar hakkında bilgi almak İçin; 

Tel: +90 216 804 3750

E-mail: info@sonraki.com.tr

 

Sonraki Mimarlık Mühendislik

Dumlupınar Mah.Gümüşdere Çıkmazı Sok.

Teknik Yapı Concord Rezidans 2. Etap 1B Blok No:63 

Kadıköy / İSTANBUL

 

Tel: +90216 804 3750

Whatsapp: +90542 507 9800
E-mail: info@sonraki.com.tr

follow US

Sonraki , Copyright ©2015

Office Interiors

Workplace, Office - Design, Planning, Refurbishment, Relocation , Interior Contracting