nedir?

 

Sonraki Mimarlık Mühendislik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.,2014 yılında mimarlık ve mühendislik alanlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yapılarla alakalı taleplere ve problemlere çözüm ve proje önerilerinde bulunur. Istanbul - Kadıköy merkez ofisinden faaliyetlerini yönetir

kimdir?

 

Mimar, iç mimar, mühendis ve alanında uzman genç ve dinamik teknik personelden olusur. Proje şartnamesi ve zaman planlamalarına bağlı olarak projeye özel ekipler belirlenir. Ekipler projenin tasarım ve uygulama aşamalarını yönetir ; proje kapsamı ve zaman kısıtlamalarına bağlı olarak proje ortakları ve ilave birimlerden destek alır.

 

 

hizmetler?

Ticari yapılar, kamusal alanlar , sağlık klinikleri , endüstriyel projeler ve konut projeleri için mimari ve iç mimari projelendirme,ürün tasarımı, kalıp tasarımı ve imalat,  inşaat hizmetleri, malzeme tasarımı ve malzeme/ürün danışmanlığı vermektedir. 

NASIL?

Sonraki Mimarlık olarak projelerinize;

  • Kullanışlı ve verimli tasarım hizmet

  • Doğru ve yüksek kalitede malzeme temini

  • Planlı ve disiplinli uygulama destekleri veririz.

 

Tasarım ve planlamayı; insan ve doğaya karşı sorumluluklarımız çerçevesinde,etik süzgeçten geçirerek yaparız.

Projelerimizi,  kullanıcıların temel taleplerini karşılayacak ve sorunlarını giderecek nitelikte; farklı ihtiyaç senaryolarına göre oluştururuz. Estetik değerleri , fonsiyonellik ve kullanışlılık ile beraber ele alırız.

 

Kullandığımız malzemeleri; cins, doku , kalite ve yapısal özellik olarak,mekanın konumsal özellikleri ve gereksinimlerine bağlı olarak seçeriz.

 

Üretim ve uygulamayı; bilimsel ve teknik doğruların çizdiği yüksek standartta çözümleriz. Ve tüm bunları çok kısa sürede, özgün bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizi mutlu ederiz. 

 

Sonraki projelerimizde sizleri de tanımak isteriz. 

 

Uygulama Projelerinde Ürünlerinden Yararlandığımız Bazı Ulusal ve Uluslararası Tedarikçiler

Sonraki Mimarlık Mühendislik

Dumlupınar Mah.Gümüşdere Çıkmazı Sok.

Teknik Yapı Concord Rezidans 2. Etap 1B Blok No:63 

Kadıköy / İSTANBUL

 

Tel: +90216 804 3750

Whatsapp: +90542 507 9800
E-mail: info@sonraki.com.tr

follow US

Sonraki , Copyright ©2015