Neler yaparız?

Sonraki Mimarlık ticari ve kişisel alanlar için kullanışlı ve verimli tasarım hizmeti,yüksek kalitede malzeme temini, planlı ve disiplinli uygulama destekleri veren öncü bir iç mimarlık firmasıdır.Deneyimlerimizi ilham verici tasarımlara yansıtmanın yanı sıra; çalıştığımız kurum veya kişilerin mekanlarını maksimum verimlilikle kullanmaları ve önerdiğimiz mekânsal çözümler ile çalışanların iş performanslarını geliştirmelerine odaklanırız.

Nasıl yaparız?

Tasarım ve planlamayı; insan ve doğaya karşı sorumluluklarımız çerçevesinde,etik süzgeçten geçirerek yaparız.

Projelerimizi,  kullanıcıların temel taleplerini karşılayacak ve sorunlarını giderecek nitelikte; farklı ihtiyaç senaryolarına göre oluştururuz. Estetik değerleri , fonsiyonellik ve kullanışlılık ile beraber ele alırız.

Kullandığımız malzemeleri; cins, doku , kalite ve yapısal özellik olarak,mekanın konumsal özellikleri ve gereksinimlerine bağlı olarak seçeriz.

Üretim ve uygulamayı; bilimsel ve teknik doğruların çizdiği yüksek standartta çözümleriz. Ve tüm bunları çok kısa sürede, özgün bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizi mutlu ederiz. 

Yaklaşım

Çalışmalarımıza firma organizasyonunuz ve çalışanlarınızın mekânsal ihtiyaçlarını tespit edip , bunlara sosyal ve mimari cevaplar aramakla başlarız.

Bu başlangıç mekan sahipleri ve kullanıcılarıyla, proje mekanında yaptığımız ücretsiz bir ilk görüşme yapılmasıdır. Bu görüşmeyi proje sahiplerinin görüşleri ve taleplerini öğrenebileceğimiz önemli bir adım olarak görürüz. Bu keşif görüşmesi süresince proje sahiplerinin kişilikleri, yaşam biçimleri, yaptıkları işlerin boyutu , sevdikleri ve sevmedikleri durumlar, bütçe ve eğilimlerini öğreniriz. Aynı zamanda mekanın boyutları ve atmosferi hakkında değerlendirmeler bulunup sizlere sunacağımız planlamanın ilk adımını atarız. Ardından ortaya çıkan verilere göre mekanlar inşa edip, ofisinizin / yaşam alanınızın en verimli kullanımına yardımcı olacak iç mekan çözümleri sunarız; bunları yaparken mobilya teknikleri ve teknolojiden fazlasıyla faydalanırız.

Yapılan ilk görüşme sonrası mekansal ihtiyaçları sıralayan bir taslak teklif oluştururuz. Bir fiyat teklifi hazırlandıktan sonra sizlerle tekrar görüşerek, belirtilen her maddenin ayrıntılı bir şekilde incelemesi ve aklınızda oluşabilecek belirsizliklerin giderilmesi bizim şirket politikamızdır. Yapılan 2.görüşme sonucunda kontrat hazırlanması, fiyatlama , çalışma takvimi belirlenmesi gibi konular netleştirilmiş bir şekilde sürecimiz devam eder..

NASIL?
Uygulama Projelerinde Ürünlerinden Yararlandığımız Bazı Ulusal ve Uluslararası Markalar

Sonraki Mimarlık Mühendislik

Dumlupınar Mah.Gümüşdere Çıkmazı Sok.

Teknik Yapı Concord Rezidans 2. Etap 1B Blok No:63 

Kadıköy / İSTANBUL

 

Tel: +90216 804 3750

Whatsapp: +90542 507 9800
E-mail: info@sonraki.com.tr

follow US

Sonraki , Copyright ©2015